KURUMSAL

Yapısan Park

2012 yılında Ege’nin incisi İzmir’de kuruldu. Başlangıçta çocuk oyun grupları alanında üretim yapan YapısanPark,2013 yılında %20’lik büyüme oranı ile birlikte açık alan spor aletleri, kent ekipmanları ve zemin kaplamaları ile ilgili alanlarda da sektörde ihtiyaçlara yanıt vermeye başladı. Başarının kolay gerçekleşmediğinin farkında olan firmamız kısa sürede satış ekibini kuvvetlendirdi ve daha fazla müşteri portföyüne ulaşmayı başardı.

Sağlıklı nesiller yetiştirmenin gereği olarak çocuklarımızın güvenli bir şekilde oyun oynarken fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmanın bilinci içindeyiz. Firmamız hızla gelişen teknolojiye karşı yetişkin bireylerin sosyalleşmelerini sağlayacak ve çocuklarımızın kas gelişimlerine yardımcı olacak ürünleri tasarlayıp üretmeyi hedef edinmiştir.

Firmamız “Eğlenceyi güvenle buluşturan marka” sloganı ile Türkiye’nin dört bir yanına adını duyurmayı başarmıştır. Böylelikle 700 m² üretim alanı ile başlamış olduğu bu maratona kalite ve standartlardan ödün vermeden kısa sürede 1500 m² açık alan,4500 m² kapalı alan üretim tesislerini kurmakla devam etmiştir.

Türkiye sınırlarında Doğu’dan Batı’ya, Kuzey’den Güney’e ulaşan firmamızın bir sonraki hedefi Avrupa ve Asya’da da aynı başarıya ulaşabilmektir.

                 ​​