Çocuk Oyun Grubu

Yapısan Park Firması olarak 2012 yılından bugüne kadar hizmet vermekte ve hayata geçirmiş olduğumuz çalışmaları doğanın zarar görmemesi ve çevre korumacı politikalar izleyerek kaliteli çalışmalar oluşturarak farklı birçok alanda faaliyet göstermektedir. Çocuk oyun grupları, macera oyunları, park oyuncakları gibi çeşitli üretim alanlarında firmamız hizmet sunmaktadır. Yapısan firması olarak Türkiye’de bu sektörde birçok önemli işlere imza atmakla beraber oldukça geniş bir referans hanesine de sahiptir. Bu açıdan firmamız üretim sektöründe birçok firmayı geride bırakarak ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktadır. Firmamızın başarısını asla ödün vermediğimiz değerlere borçluyuzdur. Firma olarak bu alanda en iyi olmak adına her zaman dürüst bir iş ahlakını ve müşterilerimizin işlerine kendi işlerimiz gibi sahiplenerek bir çalışma sergilemeye gayret etmekteyiz. Firma olarak çocuk oyun grubunda çok sayıda ürün modellerine sahip olmakla birlikte bu modeller de kendi içlerinde farklı boyutlara, şekillere, renklere ve ölçülere göre de spesifik özelliklere sahiptir.

Dış mekanlarda yer almakta olan çocuk oyun grubu ürünleri konsept olarak çeşitli alternatiflerden oluşmaktadır. Çocuk oyun grubu serilerini inceleyecek olursak ilk olarak tren serisinden bahsedelim. Tren serisi, çocukların oyun parklarında eğlenmeleri için tren konsepti çatısı altında bir veya birden fazla kulelerden bir çocuk oyun parkı alanı oluşturulmuştur. Ölçüm ve hesaplamaları güvenlik alanı ve oturma alanlarının baz alınarak müşterilerimizin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda üretimi gerçekleştirmekteyiz. Bir diğer seri ise doğa serisidir. Doğa serisi modeli oluşturulurken doğadan faydalanarak, doğada var olan unsurları kullanarak farklı modellerde dizayn işlemleri yapılmıştır. Çocuk oyun grubunda yer almakta olan doğa serisi çocuklarımız için özel tasarımların yanında onların hayata bakış açıları iyi yönde etkileyecek renkler ve doğa unsurlarını kullanmaya özen göstermekteyiz. Rengarenk olan gökkuşağı serisi de çocuk oyun grubunda yer almaktadır. Farklı modelleri ve tasarımlar ile renk şöleni gibi karşımıza çıkan bu seri çocuklarımızın mutlu dakikalar yaşamasını sağlamaktadır. Özel ürünler arasında yer almakta olan bir diğer serimiz ise gemi serisidir. Gemi motifleri oluşturulmuş olan bu modeller çeşitli farklı özel bölümler ile birleştirilerek üretilmiştir.

Firma olarak her zaman sağlığı ön planda tutarak çocuklarımızın sağlığına zarar vermeyen ürünler kullanmakta ve daima dikkatli incelemeler sonucu üretim aşamasını tamamlamaktayız. Firmamızın sitesini ziyaret ederek çocukların mutlu saatler yaşayacağı oyun gruplarını inceleme fırsatını yakalayabilir ve beğenmiş olduğunuz ürün hakkında site üzerinde veya müşteri temsilci numarasını arayarak tüm konularda gerekli detaylı bilgileri alabilirsiniz. Kaliteli ürünler oluşturmakta olan firmamız aynı anlayışı ürünün sizlere yüzde yüz sağlam bir şekilde gelmesini de temin etmektedir. Ürünün alıcı adresine ulaşmasıyla birlikte firmamız ekip arkadaşları tarafından ürününüz de kurulumu sağlanmaktadır. Sizlerin memnuniyeti daima önemlidir bu açıdan isteklerinizi ve tavsiyeleriniz bizlerle paylaşabilirsiniz.