İç Mekan Oyun Parkı

Eğlence hizmetinde bir kalite olarak firma olarak kurulduğu 2012 yılından itibaren iç mekan oyun parkı sistemleri çalışmaları alanında faaliyet göstermektedir. Yapışan Park firması olarak çok geniş yelpaze de yer alan iç mekan oyun park çalışmaları bulunmaktadır fakat müşterilerimizin özel isteklerine ilgi duymakta ve müşterilerimiz tarafından tasarlanmış olan projelerin de üretimini gerçekleştirmekteyiz. Bizler için müşteri memnuniyeti daima önceliklidir. Genel itibariyle iç mekan oyun parkı çalışmalarımız kafelerde, otellerde, alışveriş merkezlerinde kullanılmaktadır. Bu tüp yerlerde aile büyükleri çocukların hem eğlenmesini sağlamak hem de yapması gereken işleri halletmek için çocuklar için hazırlanan oyun parkına çocukları bırakarak gönül rahatlığı ile işlerinin tamamlamalarını mümkün hale getirmektedir. Oyun parkı içerisinde genel olarak tr ambolin, havuz topları, plastik kablo bağları gibi göz alıcı ve kesinlikle çocukların sağlığına zarar vermeyen ürünlerden oluşmaktadır. Göz alıcı ve canlı olan oyun ürünleri çocukların okul öncesi zihinsel ve fiziksel gelişimi açısından önemli gelişmeler göstermektedir. Aynı zamanda çocuklarımız iç mekan oyun parkı ile tam anlamı ile eğlencenin tadına vararak zamanın nasıl geçtiğini anlamadan gönüllerince eğlenme fırsatına sahip olabilirler.

Çocuklar enerjilerini hareket ile atabilecekleri alanlara ihtiyaç duymaktadır. 2000'lere kadar enerjilerini sokaklarda oyun oynarken atarken artık günümüzde bu imkânsız hale gelerek çocuklar eğlenmek için evlerinde bilgisayar oyunlarına yönelmektedir. Firma olarak bundan dolayı çocuklarımızı sokak oyunlarına benzer iç mekan oyunları çalışmaları sunarak mutlu olmalarını ve enerjilerini arkadaşları ile beraber atmalarını sağlamaya çalışmaktayız. Bununla beraber farklı modeller de geliştirerek iç mekan oyunlarına yeni vizyonlar katmaya da devam etmekteyiz. Yapısan Park firması olarak çalışmalarımızı kaliteli standartlarına Uygun olarak üretmekteyiz. Firmamız önemli çalışmalar sunarak birçok referans sahibi olmuş ve bu sektörde en iyisi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bununla birlikte üretimi gerçekleştiren çalışmalar çocukların oyun oynarken zarar görmesine odaklı olarak tasarlanmaktadır.

Yapısan Park firması olarak sunulmuş olan iç mekan oyunları konsept değişikliğine, yer değiştirme kolaylığına ve mekan değiştirmek kolaylığına uygun ve kolay kurulum işlemlerine sahip olmaktadır. Aynı zamanda içerisinde yer alan bölümler yenilenebilir olması açısından da belirli bir süre geçtikten sonra ürünü revize etme şansına sahipsiniz. Oyun alanı çocukların güvenliğin üst düzey bir koşulda sağlanması ile çocuklar oyun mekânlarında rahatça oynayabilmektedir. İşletme alanlarına kurulumu gerçekleştirilen oyun kiti mekânın alansal özelliğine göre ayarlanmakta ve dizaynı gerçekleştirilmektedir.

Firma olarak orman, uzay ve denizaltı gibi modellere sahip iç mekân oyun tasarımları oluşturmaktayız. Firmamız sitesini ziyaret ederek iç mekân oyun tasarımlarını inceleyebilir sizlere uygun olan tasarımlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


İLGİLİ ÜRÜN KATEGORİLERİ

Aşağıdaki kategorilerden ilgili ürünleri inceleyebilir sağ alt kısımdaki hızlı iletişim butonu aracılığı ile bizlere Whatsapp ve Telefon üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.