Macera Oyunları

Eğlence anlayışı gün geçtikçe farklılık kazanmaya devam etmektedir. Bunlar arasında yer alan doğa ile bir arada bulunan macera oyunları ile ailemizle veya arkadaşlarımızla keyifli vakitler geçirmekteyiz. Güzel vakitlerinizi geçirdiğiniz bu alanların oluşturulmasında, üretim aşamasını sağlayan firmamız sizler için hem birçok çeşitte macera oyun alanları üretmekte hem de bu üretimi yaparken sizlerin sağlığına ve doğayı ön plana alarak gerçekleştirmektedir. Yapısan Park firması olarak bu alanda 2012 yılından bugüne kadar hizmet sunmaktayız. Firmamız İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Türkiye genelinde birçok önemli referanslara sahiptir. Ayrıca TSE ve ISO kalite belgelerine sahip olan firmamız bu alanda halk sağlığı ve doğaya zararı olmayan üretimler gerçekleştirmekte ve üretim hizmetini en kaliteli ekipman parçalarından oluşturmaktadır.

Macera oyunları arkadaşlarımız ile güzel zaman geçirmemizi sağlarken aynı zamanda hayatımıza biraz heyecan ve adrenalin dolu vakitler de geçirmiş olmaktayız. Macera oyunları çeşitlerine bakacak olursak ilk olarak ağaçlar arasına kurulan yüksek ip parkurundan bahsetmeliyiz. Yüksek ip parkuru Birden fazla ağaçlar arasına iplerden bir macera parkurundan oluşturulan bu parkur genel olarak belirli bir yaş grubuna hitap etmektedir. Gerekli can güvenliği emniyetinin sağlanmasıyla parkura giriş yaparak çeşitli inişli çıkışlı ip düzenekli yolları kat ederek macera oyununu tamamlanmış olmaktadır.

Dış mekan çalışmaları arasında yer alan bir diğer macera oyunu ise tırmanma duvarıdır. Tırmanma duvarı ilk duyduğunuz da biraz çocukça gelebilir fakat yüksekliği ve engelleri göz önüne alındığı zaman sportif bir eğlenceli tırmanış olduğunu görülmektedir. Tırmanma duvarı en az iki farklı rotadan oluşmakta ve arkadaşlarınız ile rekabet ederek eğlenceli bir tırmanış yapma heyecanına varabileceğiniz bir macera oyunudur.

Macera parkları içerisindeki oyunların bir diğeri ise serbest düşüştür. Serbest düşüş, belirli bir yükseklikten atlayarak adrenalinin doruk noktasını yaşandığını bir macera oyunudur. Bu oyun belirli bir yaş seviyesinin üzerine hitap etmekle birlikte kask ve size bağlı olan bir kemeriyle de tehlike engellenmektedir.

Yapışan Park firması olarak birçok macera oyun alanı üretimini gerçekleştirmekteyiz. Üretim firması olarak ilk günden bugüne kadar yüksek kalite standartlarından taviz vermeyerek ve müşterilerimizin memnuniyeti esas alarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hizmet sektöründe bir kalite olan firmamız insanların sosyal hayatlarını canlandırdığı macera parkları, çocuklarımızın da oyun parklarında eğlenceli vakitler geçirebilmeleri adına çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz Yapısan Park firmasının internet sitesini ziyaret ederek istediğiniz oyun alanı hakkında bilgiler alabilir, iletişim adreslerimiz ile irtibat kurabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde ve boyutlarda çocuk oyun alanlarını sipariş verebilirsiniz. Firmamızdan almış olduğunuz ürün daima en hızlı ve sağlam çalışan bir ekip tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Ürünün kurulumu takım arkadaşlarımız tarafından dikkatli bir şekilde özenle kurulmaktadır.


İLGİLİ ÜRÜN KATEGORİLERİ

Aşağıdaki kategorilerden ilgili ürünleri inceleyebilir sağ alt kısımdaki hızlı iletişim butonu aracılığı ile bizlere Whatsapp ve Telefon üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.