Park Oyuncakları

Geleceğimiz olan çocukların okul öncesi yaşamlarını genel olarak vakitlerini arkadaşları ile çocuk parkında geçirmektedir. Hayatın en güzel anı olan çocukluk döneminde çocuklarımızın doyasıya eğlenmeleri adına Yapısan Park firması olarak çocuk parkı oyuncakları üretimini gerçekleştirmekteyiz. Üretimin noktasında her zaman önceliğimiz üretilen park oyuncaklarının çocukların sağlığına zarar vermeyecek maddelerden oluşması ve tabii ki de onların canını tehlikeye atmayacak kaliteli ve sağlam ürünler ortaya çıkarmakla birlikte şirket olarak bu iki temeli esas alarak prensip haline getirerek 2012 yılından günümüze kadar bu sektörde hizmet sunmaktayız. İzmir’de faaliyet göstermekte olan firmamız Türkiye’nin tüm illerine hizmet sunmakta ve firmamız birçok kayda değer başta TOKİ ve İzmir Büyükşehir Belediyesi olmakla birlikte çok sayışa referans niteliğine sahip çalışmalar ortaya koymuştur.

Park oyuncakları üretimi oyun grubu olan gemi orman, tren, kale ve benzeri birçok seriden oluşmaktadır. Sizlerin taleplerine göre üretimi gerçekleştirilmektedir. Park oyuncaları birçok seriden oluşmakla birlikte birçok spor aletleri serileri de üretimi firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sektör de kaliteli bir hizmet sunmakta olan firmamız park oyuncakları üretiminde oyuncakların kaliteli öz maddelerden oluşturulmasına özen vermektedir.

Park oyuncakları çeşitlilik göstermekle birlikte içlerinde farklı içeriklere de sahip olabilmektedir. Örnek verecek olursak park oyuncakları arasında yer alan parkur serisi bir dizi engellerden oluşmakta ve çocukların parkur içerisinde oynayabileceği koşmalı, atlamalı, tırmanmalı, kaymalı ve dönmeli bir alan oluşturulmaktadır. Bunların yanında parklar içerisinde yer alan diğer bir oyuncak ise teleferiklerdir. Firma olarak teleferik üretiminde tutamacında ve döngünün sağladığı bölgeyi en kaliteli ürünü kullanarak oluşturmaktadır. Bununla birlikte teleferik park oyuncağı üretiminde birçok farklı model olarak hizmete sunulmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek bu modelleri tek tek inceleyerek sizlerin istemekte olduğunuz ürünü sipariş edebilirsiniz. Bunlarda birlikte bir oyun parkı klasiği olan salıncakları firma olarak kaliteli bir üretimin yanında boya, desen ve şekil gibi birçok farklılık katarak bir özgünlük sağlamaktadır. Çocuk oyuncakları arasında bunlarla birlikte tahterevalliler dönen platformlar, zıpzıplar, polietilen tırmanmalar gibi çok sayıda park oyuncakları Yapısan Park firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilmektedir. Mekan olarak oyun parklarında çocuklarını eğlendirmek için gelen ebeveynler için de hafif egzersiz yapmaları adına spor aletleri firmamız tarafından da üretimi gerçekleştirilmektedir. Yetişkin spor aletleri, fitness spor aletleri, engelsiz spor aletleri ve mini spor aletleri olmakla birlikte birden çok spor aleti de seçenekler arasında yer almaktadır.

Yapısan firması olarak ebeveynlerin gönül rahatlığı ile çocuklarını eğlendirmeleri adına park alanlarında eğlenmeleri sağlamaları amacıyla uzun yıllardır kaliteden ödün vermeyerek çalışmaktadır. Kaliteyi bir ilke olarak benimsemiş olan firmamız üretim için gerekli olan tüm belgelere sahip olmakla birlikte bu sektörde önemli bir firma olarak yer almaktadır. Firma olarak müşteri ilişkilerine önem vermekteyiz. Bu açıdan internet sitemizden bizlere mesaj olarak ulaştığınızda veya telefon görüşmelerinde sizlerin görüşlerine açık ve en uygun modelleri ortaya koyarak istekleriniz doğrultusunda hareket ederek üretim aşamasına geçmekteyiz.


İLGİLİ ÜRÜN KATEGORİLERİ

Aşağıdaki kategorilerden ilgili ürünleri inceleyebilir sağ alt kısımdaki hızlı iletişim butonu aracılığı ile bizlere Whatsapp ve Telefon üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.